Online termín logo
Domů / Jak vznikl rezervační systém Online termín

Náš příběh, aneb jak vznikl rezervační systém Online termín

Nápad na vytvoření rezervačního systému vznikl v roce 2017 během našich studiích Aplikované informatiky na Univerzitě Hradec Králové, kdy nás trápilo, že se nemůžeme na služby jako jsou dentální hygiena, holičství, fyzioteriapie, masáže... objednat online. Slovo dalo slovo a začali jsme navštěvovat tyto služby a ptát se jich co je ve spojitosti s objedáváním klientů nejvíce trápí a proč již nevyužívají nějaký rezervační systém.

Na základě rozhovorů jsme zjistili, že většinu služeb trápí velmi časté zvedání telefonů, které je ruší od práce, klienti zapomínají na své rezervace a blokují čas jiným zákazníkům, nebo že v případě nemoci nebo nenadálé situace musí obvolávat všechny objednané klienty a termíny rušit. Na otázku, proč nějaký systém nevyužívají jsme dostali nejčastěji odpověď, že systémy jsou velice složité a nepřehledné na ovládání, neumožňují kombinovat vytváření rezervací online a manuálně, nebo že neumožňují přístup více zaměstnanců, či neobsahují kartotéku klientů s historií jednotlivých rezervací a možností psaní poznámek.

A tak jsme se rozhodli vytvořit ten nejvíce uživatelsky přívětivý rezervační systém, který bude obsahovat profesionální a propracované funkcionality, které vyřeší trápení spojené s objednáváním klientů, ale zároveň nebude přidělávat práci lidem, kteří systém využívají!