Online termín logo
Domů / Rezervační systém na míru

REZERVAČNÍ SYSTÉM NA MÍRU

Rezervační systém na míru

Pokud Vám nestačí rezervační systém Online termín, který poskytujeme formou tzv. SaaS "Software As A Service", rádi Vám vytvoříme a upravíme rezervační systém přesně podle Vašich přání!

Rezervační systém na míru má velké množství výhod a předností, které uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta! Pokud patříte k náročnějším klientům, nebo prostě chcete mít online rezervační systém přesně podle Vašich potřeb, pokračujte níže kde se dozvíte vše důležité!

Jaké jsou výhody rezervačního systému na míru?

Výhody rezervačního systému na míru jsou nezpochybnitelné, pojďme se podívat na ty nejdůležitější!

rezervační systém na míru obsahuje pouze Vaše data

Rezervační systém a všechna jeho data jsou výhradně Vaše!

Celý rezervační systém na míru a celá jeho databáze poběží na infrastruktuře vyhrazené jen a pouze pro Vás! Díky tomu, narozdíl od rezervačního systému Online termín, zde budou jen a pouze data Vaši firmy a nikoho jiného. Nad těmito daty pak budete mít sto procentní kontrolu a budete moci vytvářet všemožné datové analýzy. Díky výhradnímu vlastnictví systému a jeho dat pak budete moci optimalizovat své marketingové a obchodní aktivity, například důmyslným e-mail marketingem.

rezervační systém na míru integruje systémy třetích stran

Možnost integrace rezervačního systému s ostatními systémy, které používáte!

Pokud budete používat rezervační systém na míru, budete ho moci integrovat na všechny možné systém třetít stran! Jako klasický příklad může být napojení rezervačního systému na Váš ERP systém, nebo na různé marketingové nástroje, které budou využívat data z databáze Vašich klientů! Díky možnosti volné integrace na ostatní systémy, vytvoříte z Vašeho rezervačního systému mocný nástroj v oblastech obchodu a marketingu!

rezervační systém na míru umožňuje designové i funkcionální úpravy

Designové i funkcionální úpravy rezervačního systému přesně podle Vašich přání!

Máte svůj brand, svůj styl, svoje představy o tom jak má rezervační systém vypadat? Krabicová řešení Vám nestačí, potřebujete nějaké vlastní úpravy funkcionalit systému? Nebo dokonce potřebujete nějaké funkcionality přidat? Díky rezervačnímu systému na míru získáte naprostou volnost!

rezervační systém na míru vložíte přímo do Vašeho webu

Možnost vložení objednávkového formuláře přímo na Váš web!

Rezervační systém na míru Vám umožňuje vytvořit objednávkový formulář přesně posle Vašich představ a vložit ho přímo na Vaše webové stránky. Díky vlastnímu objednávkovému formuláři si budete moci zvolit data Vašich zákazníků, která chcete ukládat. Zároveň, díky vložení celého formuláře na web můžete lépe a přímo sledovat účinnost Vašich reklamních kampaní díky sledování konverzí.

Co rezervační systém na míru obsahuje?
Jak probíhá jeho nastavení?

Rezervační systém na míru vychází z jádra rezervačního systému Online termín. Každý námi vytvářený rezervační systém na míru tedy obsahuje samotný online i offline rezervační systém, kartotéku Všech Vašich klientů a v neposlední řadě e-mail a SMS notifikační systém.

Nezapomeňte, jelikož se jedná o rezervační systém na míru, všechny jeho části je možné upravovat a případně také dále napojovat na Vaše další systémy!

O nastavení rezervačního systému se kompletně postaráme my! Vy od nás dostanete pouze přístupové údaje do plně fungujícího rezervačního systému, který bude vytvořený a uzpůsobený přesně podle Vašich představ! Součástí našich služeb je samozřejmě technická podpora, kdy Vám v případě potřeby rádi vždy pomůžeme!

Chcete získat svůj rezervační systém na míru právě teď?
Stačí vyplnit formulář níže,
a my se Vám ozveme!