Online termín logo
Domů / Proč používat rezervační systém Online termín

Proč používat rezervační systém?
Jak mi rezervační systém Online termín pomůže?

S rezervačním systémem Online termín ušetříte v průměru 48 000 Kč ročně!

proč používat rezervační systém Online termín

Podívejte se, jak řešíme Vaše nejčastější otázky!

Proč mám používat rezervační systém?

Proč mi nestačí používat papír a tužku?

Proč mám platit za rezervační systém, když potřebuju snižovat náklady?

Proč mám platit za rezervační systém, když potřebuju snižovat náklady?

Asi nejčastější otázka se kterou se setkáváme. A naše odpověď? Pojďme si udělat jednoduchý výpočet. Pokud chceme snižovat náklady, lze to udělat více způsoby, a ne pouze omezením výdajů. Konkrétním příkladem může být pak optimalizace procesů, která povede k vyšší produktivitě. Abychom byli konkrétní, určitě jste už někdy zažili situaci, kdy máte domluveného klienta, a on prostě nedorazí. Takže nejenom, že Vám nezaplatí, ale zároveň blokuje místo dalšímu platícímu zákazníkovi a ještě jako bonus Vás obírá o Váš vzácný čas. No a teď zpátky k číslům! Pokud Vaše služba stojí 500 Kč, a každý měsíc na rezervaci zapomene 8 klientů, měsíčně přícházíte o tržby ve výši 4000 Kč. Jen tak pro úplnost, za rok příjdete o tržby ve výši 48 000 Kč! Jo a to ještě nepočítáme Váš čas, co sedíte a čekáte na dalšího klienta...

Narovinu, rezervační systém Online termín Vám nezajistí, že už nikdo na rezervaci nezapomene, ale jsem schopni snížit počet klientů co na rezervaci zapomenou o více než 60%. Zároveň Vám ušetříme kopu času co musíte trávit administrativou. V neposlední řadě, rezervační systém Online termín je uzpůsobený pro moderní marketing na sociálních sítí, díky čemuž bude objednávání klientů a vyplňování zrušených rezervací maximálně efektivní!

Proč papír a tužka nestačí?

Slyšeli jste někdy o pojmu inovace? Inovace jsou základním stavebním kamenem úspěšného podnikání. Jistě budete namítat, že papír a tužka je přeci dokonalá a skvělá volba, nebudu Vám to vyvracet, ale zkuste se někdy v čekárně u lékaře, v MHD, ve vlaku podívat, co lidé okolo drží v ruce. Jo, je to mobilní telefon, který je připojený k internetu. No a nebyla by paráda, kdyby Vaši zákazníci měli tu možnost volby a mohli si rezervaci vytvořit online? Věřte mi, mladá generace má telefon prakticky přirostlý k ruce. A tato generace, se každým rokem stává více a více početnou a používají telefon na denní bázi. Koho by před 10lety napadlo, že se bude telefonem moci platit?

Využíjte Vaši šanci, dejte svým klientům možnost volby a buďte napřed před konkurencí! Jo a nezapomeňte, Online termín je jediný rezervační systém, který poskytuje všechny své funkce zcela ZDARMA!

curve

Vyberte si svůj balíček a začněte používat rezervační systém Online termín právě teď!

Jediný rezervační systém, který poskytuje
VŠECHNY FUNKCIONALITY ZCELA ZDARMA!

* Částka je fakturována na 12 měsíců dopředu.
** Počet nově vytvořených rezervací za daný kalendářní měsíc na všechny zaměstnance podniku.
*** Zaměstnanec = osoba, přístroj, nebo místo, kam zákazníci vytváří své rezervace.

Cena za SMS

100 SMS za 199 CZK
1 000 SMS za 1 599 CZK
10 000 SMS za 11 999 CZK

*SMS je možné koupit pouze v administraci systému!

curve

Vyplňte formulář a začněte okamžitě používat rezervační systém!

Rezervační systém Online termín je dostupný online z kteréhokoliv zařízení připojeného k internetu! Nemusíte nic instalovat ani stahovat! Stačí pouze vyplnit formulář níže a okamžitě získáte přístup do rezervačního systému!