logo
homeOnline termín / mise a vize

Mise a vize

Rezervační systém s přidanou hodnotou

tým online termín

Mise 🎯

Rezervační systém Online termín vznikl, aby pomohl podnikatelům z oblasti služeb obstát v dnešním rychle se měnícím a silně konkurenčním prostředí.

Online termín se zaměřuje především na služby z oblasti krásy a zdraví, jako jsou například barbershopy, maséři, kosmetičky nebo terapeuti.

Zakládáme si na individuálním přístupu a komunikace. Nechceme být pouze virtuální produkt, ale skutečnou a spolehlivou oporou pro naše zákazníky. Zpětná vazba našich zákazníků je pro nás klíčová. Chceme tvořit produkt tak, abychom maximálně naplnili přání a očekávání našich zákazníků.

Vize 🥇

Naší vizí je stát se předním poskytovatelem inovativního rezervačního systému v České republice. Chceme posunout hranice možností v oblasti rezervačních systémů a stát se nepostradatelným partnerem pro podniky z oblasti služeb, které chtějí obstát v konkurenčním boji.

Chceme poskytovat fungující softwarové řešení, které se stane synonymem pro úspěšný a konkurenceschopný podnik. Chceme podnikům pomáhat v oblastech controlingu, managementu, marketingu i obchodu.

Inovace systému i procesů, důraz na uživatelskou spokojenost a silně motivovaný a jednotný tým, jsou klíčové prvky, které nám pomohou vizi naplnit.